Neden Katılmalısınız - Bursa Tarım Fuarı 2024

BURSA TARIM VE HAYVANCILIK FUARLARI 2024

Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları tarım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için birçok fırsat sunuyor. 21 yıldır sektöre yenilik sunan fuar ile yurt içi ve yurt dışında firmanızı tanıtma ve yeni iş birlikleri kurma imkânı elde edin. İşletmenizin Bursa Tarım Fuarı’na katılmasının 5 önemli nedeni;

1. Yenilikleri Keşfedin: Bursa Tarım Fuarı, sektördeki en son teknolojileri, ürünleri ve hizmetleri sergilemektedir. Yenilikleri takip ederek işletmenizin rekabet gücünü artırabilirsiniz.
2. İş Bağlantıları Kurun: Fuar, sektördeki diğer işletmelerle buluşmanızı sağlar. Potansiyel tedarikçiler, müşteriler ve iş ortaklarıyla tanışarak yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.
3. Pazar Analizi Yapın: Fuar, sektördeki mevcut eğilimleri ve müşteri ihtiyaçlarını anlamanıza yardımcı olur. Pazar analizi yaparak stratejilerinizi güçlendirebilir ve işletmenizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.
4. Uzman Bilgiye Erişin: Fuar süresince düzenlenen seminerler, paneller ve workshoplar sayesinde sektördeki uzmanlardan bilgi edinebilirsiniz. Sektördeki en son trendleri ve konuları öğrenerek işletmenizin başarısını artırabilirsiniz.
5. Rekabet Avantajı Sağlayın: Yenilikleri takip ederek, iş bağlantıları kurarak ve uzman bilgiye erişerek işletmenizin rekabet avantajını güçlendirebilirsiniz. Siz de sektördeki gelişmeleri takip etmek, iş bağlantıları kurmak ve rekabet avantajı sağlamak için bu önemli etkinliği kaçırmayın!

STANT ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Tarımın Geleceğini Şekillendirmek İçin Bursa Tarım Fuarı'nda Yerinizi Alın!

Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları 8-12 Ekim 2024 tarihlerinde kapılarını açacak. Her sene geniş ürün yelpazesi ve son teknolojik ürünler ile kapılarını açan fuar, 21 yıllık deneyim ile katılımcılar ve ziyaretçilerin bir araya gelmesini sağlıyor. Bölgede büyük soluklar getiren fuarda katılımcıların memnuniyet oranı %75,2 iken gelecek sene yeniden katılmayı planlayan firmaların oranı ise %74,3 olmuştur. Her yıl tarım dünyasını buluşturan fuarı iş çevresine tavsiye eden katılımcı oranı ise %70,6 olmuştur. Katılımcıların geri bildirimleri ile her sene etkinliğe yeni perspektif kazandıran fuar, inovatif çözümler ile firmalara katkı sağlıyor.
EN YENİLİKÇİ ÜRÜN YELPAZESİ İLE BURTARIM
Tarım sektörünün her alanına ev sahipliği yapan fuara sektörün en öncü firmaları katılım sağlamaktadır. Bölgenin en önemli tarım fuarı olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her sene tarım ve hayvancılık sektöründe en geniş ve en yeni ürün gamı ile firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı sağlıyor. 21 yıllık deneyim ile tarım makinelerinden, canlı hayvan yetiştiriciliğine su ve sulama teknolojilerinden hayvansal üretim makinelerine, tohum fide fidan teknolojilerinden hayvan sağlığı ve veterinerlik hizmetlerine kadar sektörün en öncü firmalarının katılım sağladığı fuarda yer almak bu eşsiz deneyime ortak olup sektörün öncüsü olmak için bize katılın.  

Bursa 2023’te Neler Oldu ?

20. yıla özel ‘Panel Etkinleri’ ile Zeytincilik, Meyve Fidancılığı, Cevizcilik ve Hayvancılık konularında tarımın uzman isimler ağırlanmıştır.
Türkiye’de Zeytin Yetiştiriciliği oturumu ile Mehmet İzbak
Üzümsü Meyveler Yetiştiriciliği oturumu ile Selçuk Oruç
Türkiye’de Armut Üretim ve Pazarlama Süreci oturumu ile Kamil Sönmez
Hayvancılıkta Yüksek Verimin Sırları oturumu ile Yasin Eymen Çelik
Ceviz Hasat Sürecine Dair Merak Edilenler oturumu ile Sinan Kara
Telli Terbiye Sistemi ile Verimli Meyvecilik oturumu ile Serdar Oruç 2023 Panel Etkinlikleri kapsamında unutulmaz bir deneyimin parçası olmuşlardır.