Firma Adı İletişim Konum
DNZ TARIMSAL PLASTİK APARAT ÜRETİMİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
MÜFİDE İLHAN MAH. 6129 SK. NO:61/E / Akdeniz / MERSİN / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 467 8433
Web: www.mersindenizplastik.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Bahçe sistem kurulum ve aparatları
  • Telli terbiye sistemleri
  • Aşı bağı
  • Fidan bağcığı

Ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden biri olan Mersin de faaliyet gösteren Deniz Plastik, kuruluşundan itibaren sektörde ciddi bir yer edinerek kendisini kabul ettirmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren ilkelerinden vazgeçmemiş sahip olduğu kalite, verim ve müşteri odaklı hizmet anlayışını kurumsallaşmaya verdiği önemle birleştirerek bugün sektörde önemli bir marka haline gelmiştir. Sektör ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve piyasa taleplerine daha iyi cevap verebilmek adına ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da geliştirmiştir. Deniz Plastik çözüm ortakları ile birlikte tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir tarım firması olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Fidan Bağlama İpiFidan Bağlama İpi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Elastiki bir yapıya sahiptir Mukavemeti yüksektir Uzun ömürlüdür.

Şeffaf Aşı BandıŞeffaf Aşı Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her türlü meyve ağaçları, gül, asma fidanları ve diğer tüm aşı yapılan bitkilerde başarıyla kullanılır. Uygulanan bölgede kalem veya gözün, anaçla arasında boşluk almadan kaynaşmasını sağlayan yumuşak ve elastik bir yapıya sahiptir. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde bu ürün iş gücü maliyetini azaltır. Fide ve fidanları iyice sarar ve bu sayede hava ve nem almasını önler. Esnek olduğu için aşı yapılan bitkiye zarar vermez. Pratik kolayca bağlanır. Aşı bağlarımız su geçirmez olup aşının öz suyunun dışarıya akmasını önler. Kendinden yapışkanlıdır. Aşı yapılan bitkide kaynaşma olduktan sonra aşı bağları mutlaka sökülmelidir.

Aşı MacunuAşı Macunu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek kalite antiseptik özellikte bir maddedir. Aşı yapılan fidanların kesilen yerlerine sürülür. Tedavi edici özelliği sayesinde yara yerleri çabuk kapanır. Budama için açılan yaralar üzerinde de kullanılır .

File KlipsiFile Klipsi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fileleri sıra ortasında birbirlerine bağlamak için kullanılır. Aşırı yükte kendiliğinden açılır. Sistemin zarar görmesini engeller. klips 4 parçadan oluşur.

Beton Direk ŞapkasıBeton Direk Şapkası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Beton direkler için üretilen bu şapkalar , filenin direkle temasını keserek yıpranmasını önler.

Ahşap Direk ŞapkasıAhşap Direk Şapkası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap direkler için üretilen bu şapkalar , filenin direkle temasını keserek yıpranmasını önler.

Gergi AparatıGergi Aparatı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gergi Aparatı

File ZinciriFile Zinciri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fileleri sıra ortasında birbirlerine bağlamak için kullanılır. Aşırı yükte kendiliğinden açılır. Sistemin zarar görmesini engeller. klips 4 parçadan oluşur.

Ahşap Direk Mantar Tipi ŞapkaAhşap Direk Mantar Tipi Şapka
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Demir direkler için özel olarak üretilen şapkalar, filenin direkle temasını keserek yıpranmasını önler. Uzun ömürlü ve Uv katkılı beton direk şapkaları üretimi yapılmaktadır.

PLASTİK FİLE İĞNESİPLASTİK FİLE İĞNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

File birleştirme aparatı

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.