Firma Adı İletişim Konum
ALP GÜÇ AKTARMA TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Alaaddinbey Mahallesi 635. Sokak No: 27 Otomasyon Plaza/Niltim / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 443 4393
Web: https://www.alpreduktor.com/
Salon: 3
Stant: 305
Ürün Grupları
  • Sanziman
  • Tarim makineleri disli kutulari

ALP REDÜKTÖR Alp Güç Aktarma Teknolojileri San.ve Tic. A.Ş sizlere daha iyi hizmet vermek adına kendini sürekli geliştirmektedir. Kaizen metodunu kendilerine ilke edinmiş, mühendislerimiz ve teknik personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Firmamız Ata Mh. Afrodisias Blv. No24B Efeler/Aydın adresinde bulunan lojistik depomuz ve Alaaddinbey Mh. 635 Sk. No27 Nilüfer/Bursa adresinde bulunan kurumsal teknik ofisimiz ile çalışma hayatına devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz için çeşitli iletişim kanallarıyla anında teknik çözümler sunan alt yapımız sizlere en iyi hizmeti vermek için aralıksız çalışmaktadır. MİSYONUMUZ Gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki tedarikçiler ile müşterilerin beklentilerini karşılayan, inovatif ve sürekli gelişime açık hizmetler sunmak VİZYONUMUZ Her müşterimizi bir iş ortağı olarak benimseyip onların taleplerine doğru ürünü en kısa sürede ulaştırma gayreti içinde olmak. İnsani değer kaygılarını göz önünde tutarak paraya değil insana değer vermek. İçinde yaşadığımız dünyaya ülkeye ve topluma kısacası elimizin uzandığı her noktaya bir değer taşımak. İş ortaklarımızla beraber yürüyen bir çözüm ortağı olarak birlikte yükselmek. Her geçen gün sektörde adından daha çok söz ettiren bir şirket olmak. KURUMSAL HEDEFLERİMİZ İş süreçlerimizde akılcı çözümler üretmek, Çalışanlarımızın sektörü doğru yorumlayarak taleplere hızlı cevap verebilmeleriniz sağlamak, Tedarikçilerimizi çözüm ortağı olarak görüp sürekli gelişmelerini sağlamak, Yaptığımız işlerde kazandırırken kazanmayı sağlamak, Mutlu çalışan mutlu müşteri dengesi kurmak.

Yatay ve Dikey Yem Karma RedüktörleriYatay ve Dikey Yem Karma Redüktörleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

YATAY YEM KARMA REDÜKTÖRLERI PYK SERİSİAnasayfa » Ürünler » Yem Karma Redüktörleri Büyük/küçük baş hayvan işletmeleri için yatay, dikey, eğik yem karma sistemlerinde ağır ve değişken yüklere karşı yüksek dayanımlı, geniş tahvil aralıklı PYK serisi ürünler TMR sistemleri içinde ideal çözümler sunmaktadır. Giriş ve çıkışı eş eksenli veya paralel eksenli veya eksen arası 90° olan yem karma redüktörleridir. Gövdeden montaj bağlantısı yapılan redüktörlerdir. Gövde rijit bir yapıya sahiptir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (PAM, W, Vites, Yön değiştirici, ). Farklı çıkış opsiyonları sunulabilmektedir (Mil çıkışlı, DIN formu kayıcılı, ). Gövdeler, sfero (GGG 40-50) ve pik (GG 20-25) olarak üretilebilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterilerinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

PLANET DİŞLİ REDÜKTÖRLERPLANET DİŞLİ REDÜKTÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Planet redüktörleri küçük hacimde yüksek tahvil sunmalarıyla, PTO, IEC, kamalı mil giriş seçenekleriyle, 850000 Nm moment değerlerine kadar kompakt ve modüler yapısıyla, ağır ve değişken yüklenmelerin olduğu tahrik sistemlerinde çözüm olmaktadır. Giriş ve çıkışı eş eksenli veya eksen açısı 90° olan redüktörlerdir. Ayaktan ve flanştan bağlantı opsiyonları bulunmaktadır. Gövde rijit ve modüler bir yapıya sahiptir. Diğer redüktörlere kıyasla daha küçük gövde boyutlarıyla daha yüksek moment değerleri karşılanabilmektedir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (IEC, Hidro motor bağlantılı, Servo motor bağlantılı, ). Farklı çıkış opsiyonları sunulabilmektedir (Mil çıkışlı, Konik sıktırmalı, DIN formu kayıcılı, ). Gövdeler, sfero (GGG 50-60) olarak üretilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

HELİSEL KONİK DİŞLİ REDÜKTÖRLERHELİSEL KONİK DİŞLİ REDÜKTÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hareketin 90° yönlendirilmesi gereken durumlarda, ağır yük transferinde kullanılan çeşitli konveyörlerde tahrik sistemi olarak çözüm olmaktadır. Giriş ve çıkış eksen arası 90° olan helisel ve konik dişlili redüktörlerdir. Ayaktan ve gövdeden bağlantılı gövde opsiyonları bulunmaktadır. Gövde rijit bir yapıya sahiptir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (Motor akuple, IEC, PAM, W, Servo motor bağlantılı, ). Farklı çıkış opsiyonları sunulabilmektedir (Mil çıkışlı, Delik milli, Konik sıktırmalı, ). Farklı bağlantı aksesuarları sunulabilmektedir (B5 flanşlı, B14 flanşlı, Tork kolu ve Platformları, ). Gövdeler, sfero (GGG 40-50) ve pik (GG 20-25) olarak üretilebilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

SONSUZ DİŞLİ REDÜKTÖRLERSONSUZ DİŞLİ REDÜKTÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Düşük momentlerin, düzenli yüklerin söz konusu olduğu tahrik sistemleri için sunulan sonsuz dişlili tahrik sistemleri, sessiz çalışmalarının yanı sıra, hafif, yüksek mukavemetli modern tasarımlı gövdeleriyle ön plana çıkmaktadır. Giriş ve çıkış eksen arası 90° olan sonsuz dişlili redüktörlerdir. Tek gövde ile ayaktan ve flanştan bağlanabilirlik mevcuttur. Gövde rijit bir yapıya sahiptir ve ısı transferine uygundur. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (PAM B5, PAM B14, ). Farklı çıkış opsiyonları sunulabilmektedir (Mil çıkışlı, Delik milli, ). Farklı bağlantı aksesuarları sunulabilmektedir (B5 flanşlı, B14 flanşlı, Tork kollu, ). Sonsuz vidalar 16MnCr5 sementasyon çeliği, çarklar CuSn12Ni-C bronz malzemesinden imal edilmektedir. Gövdeler, 105 gövde büyüklüğüne kadar ADC-12 aliminyum enjeksiyon, 110 gövde ve sonrasında ise pik (GG 20-25) döküm kullanılmaktadır. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

PARALEL ŞAFT MONTAJLI REDÜKTÖRLERPARALEL ŞAFT MONTAJLI REDÜKTÖRLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Delik milli ya da mil çıkışlı olarak üretilen paralel şaft montajlı milli M serisi redüktörler konveyör, yürütücü tahrik sistemlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Giriş ve çıkışı paralel eksenli olan helisel dişlili redüktörlerdir. Gövde rijit bir yapıya sahiptir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (Motor akuple, IEC, PAM, W, Servo motor bağlantılı, ). Farklı çıkış opsiyonları sunulabilmektedir (Mil çıkışlı, Delik milli, Konik sıktırmalı, ). Farklı bağlantı aksesuarları sunulabilmektedir (B5 flanşlı, B14 flanşlı, Lastik takozlu, ). Gövdeler, sfero (GGG 40-50) ve pik (GG 20-25) olarak üretilebilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

HELİSEL DİŞLİ REDÜKTÖRHELİSEL DİŞLİ REDÜKTÖR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Geniş tahvil aralığı ve maksimum 26900 Nm çıkış momentine ihtiyaç duyulan tahrik sistemlerinde ayaktan bağlantı (A) ve flanştan bağlantı (F) opsiyonlarıyla hizmet sunulmaktadır. Giriş ve çıkışı paralel eksenli olan helisel dişlili redüktörlerdir. Ayaktan ve flanştan bağlantılı gövde opsiyonları bulunmaktadır. Gövde rijit bir yapıya sahiptir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Farklı giriş opsiyonları sunulabilmektedir (Motor akuple, IEC, PAM, W, Servo motor bağlantılı, ). B5 bağlantılarında farklı flanş ölçüleri verilebilmektedir. Gövdeler, sfero (GGG 40-50) ve pik (GG 20-25) olarak üretilebilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

TEMPORİTİ FRENLERTEMPORİTİ FRENLER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyanın en büyük fren üreticilerinden olan İtalyan Temporiti Frenler tüm çeşitleriyle stoklarımızdadır. Elektromanyetik Temporiti Frenler 24V 100V 180V DC Frenler Soğutmalı Frenler Manuel kollu Temporiti Frenler K01-K02-K03-K04-K05-K06-K07-K08-K09-K10-K11 Frenler Double (ÇİFT) K07D-K08D-K09D-K10D-K11D Frenler

KEM-P VİBRASYON MOTORLARIKEM-P VİBRASYON MOTORLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek verimliliğe sahip KEM-P Vibrasyon Motorları hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için lütfen arayınız. KEM-P Mikro vibrasyon motorları Kem-p Endüstriyel Vibrasyon Motorları Kem-p Monofaze Elektrik Motorları Kem-p Değişen Frekanslı Vibrasyon Motorları Kem-p Flanşlı Vibrasyon Motorları

ELEKTRİK MOTORLARIELEKTRİK MOTORLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

0,12 kW ile 1000 kW arasında geniş güç aralığında asenkron motorlaarı Aleminyum/Döküm elektrik motorları 750/1500/3000 devir aralıkları çift devirli motorlar B5-B14-B35-B35 bağlantılı motorlar

KANATLI YEMLEME REDÜKTÖRLERİKANATLI YEMLEME REDÜKTÖRLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kümes hayvancılığı yemleme sistemleri için geliştirilen PPC serileri, sessiz ve sorunsuz çalışmaları ve hafif yapılarıyla tercih edilmektedir. Giriş ve çıkışı paralel eksenli olan helisel dişlili tek kademeli redüktörlerdir. Gövde rijit bir yapıya sahiptir. Mil çıkışlı verilebilmektedir. Sistem mukavemet hesaplamaları, ISO, DIN ve NIEMANN standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Redüktör giriş opsiyonları PAM lıdır. Gövdeler, ADC-12 aliminyum enjeksiyondan imal edilmektedir. B5 bağlantılarında farklı flanş ölçüleri verilebilmektedir. Dişliler, dövme ve 21NiCrMo2 sementasyon çeliğinden imal edilmektedir. Yüksek kalitede rulman ve sızdırmazlık elemanları kullanılmaktadır. Müşterinin özel talepleri karşılanabilmektedir.

PGR GmbHGERMANY
Adres: In der Schlinge 659227 Ahlen DE GERMANYTelefon: 49 2382 8557011web: https://www.nrwdrivetechnologies.com/
  • NRW
  • GAMAK
  • KEM-P
  • WAT
  • TEMPORİTİ