Firma Adı İletişim Konum
AKM İŞ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
CEVİZLİ MAH. BAĞDAT CAD. NO: 530-532 DÜKKAN NO: 43 / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 934 7621
Web: https://www.demirgezegen.com
Salon: AÇIK ALAN
Stant: -
Ürün Grupları
  • Tarim Makinalari
  • Traktor arka yukleyicileri
  • Yaprak ve dal ogutme makineleri
  • is makinasi
  • Bahce ve cevre duzenleme makinalari

Firmamız; tarım, peyzaj, çevre düzenleme, madencilik, inşaat ve geri dönüşüm sektörlerinde makina imalatı ve ithalatı yapmaktadır.

MİNİ EKSKAVATÖRİŞ MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Küçük ölçekli inşaat işleri ve tarım, bahçe ve çevre düzenleme gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan küçük boyutlu ve manevra kabiliyeti yüksek araçlardır. Çoğunlukla sıkışık alanlarda çalışmak için tasarlanmışlardır.

AĞAÇ YONGALAMAİŞ MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağaç ve dal parçalamak için kullanılır. Sağlam ve stabil yapısı sayesinde özellikle ticari kullanıma da uygundur. Benzinli olması parçalayıcının uzak yerlerde bile kullanılabilmesi için elektrik şebekesinden tam bağımsızlık sağlar. Tarım ve ormanlık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

MİNİ YÜKLEYİCİLERİŞ MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Basit ve küçük çaplı temel kazma, taşıma, doldurma, serme ve yükleme işleri yapan iş makinesidir. Yalnızca gerekli işi yapmak için değil, işi verimli ve etkin bir şekilde yapmak için tasarlanmıştır. Dar ve manevra kabiliyetinin küçük olduğu alanlarda kullanılır.

MOTORLU EL ARABALARIİŞ MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tarım , Peyzaj, Endüstri, Hayvancılık, İnşaat, Ormancılık gibi alanlarda kullanılan yardımcı araçlardan biridir. Benzinli olması sayesinde insan gücü kullanımı yönünden avantajlıdır. Küçük boyutlarda olmasına rağmen daha çok yük kaldıran araçlar kullanıldıkları alanlar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

TRAKTÖR ARKASI KAZICIİŞ MAKİNASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Traktör pulluk arkasına bağlanır. Kolay bağlanabilir aynı zamanda çalışma sistemi de kolay ve basittir. Açık alanlarda, bahçe ve tarım işleri için uygundur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • C+ PLUS