Ulaşım - Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları 2023


 
Özel Araç ile Ulaşım
Fuar Merkezi, Yalova Yolu 4. Km üzerinde bulunmaktadır. Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne; İstanbul yolu ilerleyişinde Buttim (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezine)  kavşağından sağa, 11 Eylül Bulvarı’nı kullanarak Bursa Bölge Adliye Mahkemesi’nin olduğu kavşaktan Fuar Caddesi’ne dönerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.
 
Havayollarıyla TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne Geliş
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Bursa Terminal e direk otobüs ile ulaşım sağlanabilir. Bilet ve sefer saatleri için https://bus.burulas.com.tr/tr/Bus
İstanbul Havalimanı’ndan Bursa Terminal’e direk otobüs ile ulaşım sağlanabilir. Bilet ve sefer saatleri için https://bus.burulas.com.tr/tr/Bus
Yenişehir Havaalanı’ndan 80 nolu otobüs hattı ile Kent Meydanı’na ulaşım sağlanabilir ardından toplu taşıma (otobüs, minibüs) ya da taksi kullanarak fuar alanına ulaşabilirsiniz.
 
Otobüs, BursaRay ile Fuar ve Kongre Merkezi’ne Geliş
BUTTİM’e (Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi) giden toplu taşıma araçlarını kullanarak BUTTİM mevkiinde inebilirsiniz . İndikten sonra Tüyap Bursa ücretsiz servislerini kullanabilir ya da Fuar caddesi boyunca yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesi ile Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.
11 Eylül bulvarını kullanan toplu taşıma araçlarından da yararlanabilirsiniz.
Burulaş otobüs seferlerini;
92/B, 95/B, 43/HB, 97/B  (Terminal kalkışlı, fuar alanı önünden geçen hatlar)
19 (Bölge Adliyesi kalkışlı, fuar alanı önünden geçen hatlar)
19/A – 19/E (İlk ve son durağı Bölge Adliyesi olan hatlar) 
18, 96  ( Buttim yakınından geçen hatlar) 
 
BursaRay’ı kullanan ziyaretçilerimiz Osmangazi istasyonunda indikten sonra toplu taşıma araçlarını ya da taksi kullanarak fuar alanına ulaşabilirler.