Sektör Liderleri Burada Buluşuyor: Bursa Hayvancılık Fuarı!

Bursa Hayvancılık Fuarı, sektördeki en önemli buluşma noktası olarak her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Bu yıl 8-12 Ekim 2024 tarihlerinde yeniden bir aradayız!

ÜCRETSİZ ONLİNE BİLET İÇİN TIKLAYINIZ!

Bursa Hayvancılık Fuarını Ziyaret Etmek İçin Nedenler

1-Bursa Hayvancılık Fuarı, sektördeki en son yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve trendleri bir araya getiriyor. Yenilikçi ürünler ve çözümlerle tanışarak işinizde rekabet avantajı elde edebilirsiniz.
2- Bursa Hayvancılık Fuarı sektör profesyonelleriyle tanışmak, potansiyel müşteriler ve iş ortakları bulmak için mükemmel bir ortam sunar. Yerel ve uluslararası katılımcılarla etkileşimde bulunarak iş ağınızı genişletebilirsiniz.
3- Türkiye'nin önde gelen hayvancılık fuarında, sektördeki güncel eğilimleri ve pazar potansiyelini değerlendirme şansını yakalayacaksınız.

Bursa Hayvancılık Fuarı’nda

Çiftlik ve Ahır Ekipmanlarından hayvansal üretim makinelerine, hayvan sağlığı ve veterinerlik hizmetlerinden gübre yönetim sistemlerine, ilaçlar ve ekipmanlarından süt endüstrisi ve mekanizasyon ürün gruplarından sektör profesyonellerini bir arada bulabileceksiniz. Sektörün önde gelen firmalarının yer aldığı fuarda aradığınız bütün çözümler bir arada sizler için 8-12 Ekim’de Bursa Hayvancılık Fuarında!  


   
   

Ücretsiz Online Bilet İle Hızlı Geçiş Kolaylığı!

1- Ücretsiz online biletinizi önceden alarak fuarda yerinizi hızlıca ayırmış olun
2- Önceden aldığınız ücretsiz online bilet ile girişte sıra beklemeden kolayca fuara giriş yapabilirsiniz.
3- Ücretsiz online biletinizi alırken girdiğiniz bilgilerle fuarımız ile ilgili haberlerden ilk siz bilgilenin.  


ÜCRETSİZ ONLİNE BİLET İÇİN TIKLAYINIZ!